Moje šťastná hvězda

Heidi Janků: Je bez něho úplně vedle

Už to budou dva roky, co jí zemřel milovaný manžel. Zpěvačka HEIDI JANKŮ (56) se ale se smrtí manžela IVA PAVLÍKA (†84) vyrovnávala velmi těžko a je vidět, že i teď je úplně ztracená.

Zpěvačka Heidi Janků (56) si po smrti manžela Iva Pavlíka (†84) prošla skutečně těžkým obdobím. Truchlila a plakala, což je samozřejmě pochopitelné, nicméně dnes s odstupem času je ochotná o manželovi mluvit.

Přiznala, že byl spíše přes ty praktické věci a ona se mu kvůli tomu vždy jen smála a říkala mu „pane učiteli“. Dnes ale ví, že to dělat neměla, protože maličkosti, které Pavlíka napadly, ji samotnou nenapadnou dodnes.

Nedávno se jí dokonce podařilo vytopit garáž a také podpálit jídelní stůl za dvacet tisíc korun. A to vše jen kvůli tomu, že svíčky vždy zhasínal Ivo a také vždy zavíral vodu na zahradě. Vypadá to, že bez manžela je Janků tak trochu ztracená, a to nejen v těchto praktických maličkostech, na které byl Pavlík expert.

Může za to manažer?

V současnosti se jí údajně moc nedaří ani po finanční stránce. Její nový manažer Štěpán Karlesz (55) asi nebude taková hvězda v oboru, protože Janků delší dobu nenarazila na pořádný kšeft.

Když byl jejím manažerem právě její manžel Ivo, bylo to úplně o něčem jiném. Věděl, co potřebuje a jaká je, a tím pádem pro něj byla práce jejího manažera jako stvořená. Otázkou však zůstává, proč Janků manažera nevymění, když ji spíše stahuje ke dnu?

Prý se jí líbí

Janků se párkrát ukázala se svým novým manažerem ve společnosti a skutečně vypadali i působili jako pár. Ona sama jakýkoli vztah se Štěpánem popírá a prý jsou čistě jen pracovní kolegové. Pokud nechá i nadále svou kariéru v jeho rukou a nezačnou se jí hrnout nabídky, bude přece potřebovat z něčeho žít. Bude muset brzy hledat jiný zdroj příjmů?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden