Heidi Janků: Kvůli pejskovi přestavuje dům

Někteří pejskové mají doopravdy sladký život. Jako příklad může posloužit pes Heidi Janků, roztomilý knírač Eda. V létě dostal od paničky svůj vlastní bazén, což není nic proti tomu, co se děje v současné době.

Energická tmavovláska kvůli milovanému Edovi přestavuje svůj pražský domek. "Ještě dnes ráno to byla v podstatě normální předsíň," popsala Heidi prostor, který je momentálně absolutně rozbouraný a vypadá více než neutěšeně.

"Za pár dnů přibude sprchovací kout, abych nemusela Edu po každé procházce vláčet do prvního patra do vany," vysvětluje zpěvačka, proč to u ní doma vypadá jako po výbuchu bomby. Kromě bazénu bude mít tedy šťastný chlupáč na léto i sprchovací kout.

Může se těšit na idylické prázdniny, protože panička kvůli němu už nehodlá cestovat, chce, aby měl pejsek naprostý klid. Po smrti manžela, hudebníka Ivo Pavlíka (†84), si brunetka zjevně našla nového miláčka, tentokrát z říše zvířat.

Možná se tím zároveň vysvětluje, proč je tato pohledná žena stále bez partnera. Žádný průměrně ješitný a přiměřeně žárlivý partner by nevydržel žít ve stínu rozmazlovaného knírače Edy. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden