Můj kousek štěstí

Heidi nebude sedět v koutě

Můj kousek štěstí

Chlapi, tak už něco dělejte

V listopadu oslaví Heidi Janků (59) šedesáté narozeniny. Nikdo by jí je nehádal, vypadá o patnáct let mladší. Přesto se zdá, že nemůže najít toho pravého partnera.

Maminka zemřela, když bylo Heidi deset let. Zpěvačka si dodnes pamatuje, jak jí matka coby malé holčičce hrála na klavír všelijaké písničky a pobízela dívenku, aby zpívala. „Vždycky mi říkala, že si to v tom životě trochu pokazila, že chtěla být barovou zpěvačkou a byla by ráda, kdybych se jí stala já.“

Matka učila děti v „lidušce“ hrát na violoncello, otec na pozoun. Otec byl alkoholik, rodině chyběly peníze, žilo se od výplaty k výplatě. „Nebylo to dětství, spíš boj,“ vzpomíná Heidi Janků (59). Třásla se, když slyšela klíč v zámku.

Někdy ji otec vzbudil, aby předvedla, jakou písničku se v lidové škole umění naučila. V opilosti jí sdělil, že

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden