Můj čas na kafíčko

Heidi vzkazuje: Chci kolouška! Za každou cenu...

Zpěvačka Heidi Janků (60) je krásným důkazem toho, že věk je v některých případech opravdu jen číslo.

Pokud byste ji neznali a potkali ji na ulici, jen těžko byste hádali, že jí bylo minulý rok v listopadu rovných šedesát let. Nestárnoucí hudebnice svých předností také ráda využívá.

Nedávno si dokonce užívala v pražském baru Kozička společně s kolegy, moderátorem Leošem Marešem (46) a hercem Štěpánem Kozubem (26). A především s mladším z této dvojice si náramně rozuměla. A rozhodně to nevypadalo nevinně!

Štěpán Kozub (26).

Rozhodla se, že si bude užívat

V poslední době to vypadá, že se Heidi Janků chce seznamovat, trávit čas s muži a třeba si užívat nějaký ten nezávazný románek. Předpoklady k tomu bezesporu má – je zábavná, a navíc skvěle vypadá, což samozřejmě přitahuje i mnohem mladší muže.

V pražské Kozičce to nejdříve vypadalo nevinně, nicméně později se to zvrtlo. Janků začala zpívat svoji písničku Když se načančám, vyhazovala nohy a ukazovala kalhotky. K tomu se kolem zábavného Kozuba vinula jako liána. „Připadalo mi hrozně fajn, že jsme oba z Ostravy,“ prozradila Janků.

Jeden večírek střídá druhý

Jak nakonec celý večer skončil, si můžeme jen domýšlet, zpěvačka ale evidentně prožívá velmi bouřlivé období.

O pouhých pár dní později se objevila na další akci, tentokrát to byla oslava narozenin hudebníka Pavla „Kyklopa“ Vohnouta (60) a znovu, prakticky nepřetržitě, neměla v ruce sklenici s ničím jiným než s alkoholem. Možná je tak konečně otevřena nové lásce, či alespoň povyražení, což si dlouho nechtěla připustit.

Je otevřena novému láskyplnému vztahu

Před několika lety jí totiž zemřela životní láska, hudebník Ivo Pavlík (†84), a dlouho si nedovedla představit, že si s někým byť jen vyrazí na schůzku. Bála se, že s ním bude všechny ctitele srovnávat. Teď už je ale seznamování přístupná, a kdoví, jak to dopadne.

Bude-li takto aktivní a bude chodit na večírky, rozhodně se může stát, že si nějakého „kamaráda s výhodami“ najde už velmi brzy. My jí to v redakci rozhodně přejeme, určitě by si to po té bolesti, co zažila po smrti staršího manžela, zasloužila.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden