Helena Houdová - Až příliš netypická královna krásy

Možná se ta žena vůbec neměla vydat do spletitých uliček showbyznysu. Bylo by pro ni lepší, kdyby byla třeba prodavačkou.

A přitom všechno začalo tak nadějně. Spanilá blondýnka se narodila v Plzni, vystudovala zdejší gymnázium a vše nasvědčovalo tomu, že se z ní stane nekompromisní bojovnice za životní prostředí a za práva zvířat.

Helena Houdová byla aktivní členkou hnutí Greenpeace a Děti Země, také vegetariánkou a vitariánkou. Vystudovala obor sociální a kulturní antropologie na Západočeské univerzitě.

Ohromně bohatý

V roce 1999 zvítězila v Miss České republiky. Jako modelka pracovala pro prestižní značky a fotografovala pro nejproslulejší módní časopisy. A pak se něco pokazilo. Půvabná plavovláska naznačila, že prošla složitým dětstvím, promluvila o děsuplných traumatech.

Mělo se jednat o sexuální zneužívání. Do toho přišla smrt nejlepší kamarádky a bulimie v pubertě. Korunu tomu všemu později nasadilo její manželství. Helena měla pocit, že se vdává za pohádkově bohatého amerického producenta s indickými kořeny, po jehož boku ji čeká jen to

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře