„Helena neuměla a nechtěla být sama a když byl její muž Jirka nemocný, bála se, že odejde dřív než ona.“

Helena Růžičková se chtěla před smrtí vdát, i když věděla, že to nebude nadlouho!

Oblíbená herečka Helena Růžičková (†67) byla osobností, kterou jen tak něco nezlomilo. V době, kdy bojovala se smrtelnou nemocí, se pro ni stal světlem ve tmě její přítel Václav Glazar (†65). Svatbu ale už bohužel nestihli.

Znali jsme ji sice jako herečku poněkud větších rozměrů - a jeden čas prý vážila až 200 kilogramů - ale při narození byla naopak hubená. Trpěla poruchou přijímání potravy a rodiče se báli o její život. Dlouho to vypadalo, že jí v tomhle směru nic nepomůže.

Naštěstí se našel šikovný lékař, který si věděl rady. Potom se ale otec s matkou snažili malou Helenu pořádně vykrmovat, takže kila nabírala hodně rychle. S její pozdější nadváhou to ovšem nemělo nic společného.

Manželství s oddělenými ložnicemi

Jako malou holku to Helenu táhlo k cirkusům a párkrát prý za kočovnými artisty i

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden