Helena Růžičková (†67): Tohle je originál kankán, matko představená!

Proroctví exotického šamana se vyplnilo. Z vůdkyně malé pouliční bandy vyrostla velká herečka.

Dnešní mluvou bychom řekli, že byla něco jako dva v jednom. Jako herečka nám vylepšovala denní realitu, coby věštkyně pak těm, co měla ráda, vykládala jejich budoucnost. A ještě k tomu měla ve svém velkém těle obrovské srdce. Prostě Helena Růžičková (†67).

Vždycky věřila na osud a na to, že nic na tomhle světě není náhoda. Měla na to i důkaz. Pár řádků, které na adresu Málkových přišly nedlouho po narození jejich dcery. Táta, válečný veterán, se kdysi potkal ve světě se šamanem.

Padli si do noty, a tak si při rozloučení slíbili, že až bude mít voják dítě, pošle jeho datum a čas narození šamanovi. Stalo se a brzy dorazila již zmíněná věštba. Z tvé dcery vyroste

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden