Herec musí mít talent a také dobré boty...

Jedna z nejkrásnějších českých hereček rozhodně neměla život zalitý sluncem. zradil ji milovaný manžel.

Děti z hereckých rodin mají často cestu k úspěchu snazší. Jana Šulcová (75) herecké předky neměla, ale talentem si vše dokázala vynahradit. A díky tomu jsme nepřišli o spoustu krásných filmů.

Už ve druhé třídě se učitelka rozplývala nadšením, že Janička nejlíp ze všech recituje. Ostatně v celostátní soutěži tenkrát skončila třetí.

Doma hrála loutkové divadlo se starším bratrem, s kamarádkou zase připravovaly hudebně-recitační pásma. Bylo jen otázkou času, kdy tohle vše začne dělat pod odborným vedením. Jako v Dismanově rozhlasovém souboru, kam se zapsala.

Na talent se vztahuje výjimka

Na gymnáziu už vybíhala na skutečné divadelní jeviště, často po boku spolužáka Vítězslava Jandáka, takže když všichni ve třídě dumali, co si napsat do přihlášky na vysokou, ona už tam měla

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden