Moje sladké tajemství

Herečce se nepodařilo zachovat rodinu

Krásná, talentovaná a úspěšná, taková je herečka Tereza Kostková (46). I proto je smutné, že ani všechny tyto báječné vlastnosti jí nemohly zajistit lásku muže, s kterým spojila svůj život.

Herečka Tereza Kostková (46) měla od dětství před očima vzor dokonalého manželství rodičů Petra Kostky (84) a Carmen Mayerové (77).Nejspíš doufala, že i ona bude mít při výběru svého budoucího partnera šťastnou ruku. Jenže to se nestalo. Možná i proto, že se kdysi zakoukala do muže, který měl už pět potomků se čtyřmi ženami.

Kracik měl rád Terezu. Ale i jiné ženy.

Bylo tedy pravděpodobné, že si s partnerskou věrností nedělá příliš velkou hlavu. Není proto divu, že ani rodiče krásné herečky nebyli příliš nadšeni, když jim oznámila, že chce svůj život spojit s divadelním režisérem Petrem Kracikem (64). Toho si v roce 2006 vzala.

Přišlo kruté vystřízlivění

Když se narodil jejich společný syn Antonín (15), byla herečka snad tou nejšťastnější maminkou a manželkou na světě. A jistě také doufala, že její rodinná idylka bude trvat věčně. Bohužel uběhlo jen pár let, a přišlo kruté vystřízlivění.

Začalo se totiž šuškat, že je Kracik své krásné ženě nevěrný a že se odstěhoval k jiné ženě. Přesto mu Tereza dala ještě jednu šanci. Chtěla zachovat své manželství a byla ochotna pro jeho záchranu přinést jakoukoli oběť. Bohužel to ale nebylo nic platné a v roce 2015 přišel rozvod.

Potkala rytíře na bílém koni

Tehdy se zdálo, že se Kostková z tohoto karambolu již nevzpamatuje. Pak ale naštěstí potkala muže, vedle nějž se znovu cítila milovaná. Oním princem na bílém koni byl další režisér, Jakub Nvota (45), který pochází ze Slovenska. Toho si herečka vzala v roce 2018. A jak se zdá, druhé manželství Kostkové svědčí. Stále totiž doslova září štěstím.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden