Herečka Sigourney Weaver měla opravdu neobvyklou svatbu!

Všechno rozhodl halloweenský večírek, který Sigourney pořádala!

Americkou herečku Sigourney Weaver (70) proslavil film Vetřelec. V něm se jako statná žena ubránila nebezpečí. Do akce se sama musela pustit i v citovém životě.

Ve slavném románu Velký Gastby je vedlejší postava jménem Sigourney Howard. To křestní jméno se zalíbilo jedné malé dívce natolik, že si ho zvolila jako umělecký pseudonym. Na svět přišla se jménem Susan Alexandra Weaver (70), ale od chvíle, kdy přečetla zmíněný román, rozhodla se, že bude Sigourney. Chtěla být totiž herečkou a připadalo jí to jako správné divadelní jméno.

Byl mladší a plachý!

Rodák z exotické Havaje Jim Simpson (64) vyměnil teplé krajiny za chladné velkoměsto. V Bostonu chtěl studovat herectví, nakonec se ale rozhodl pro divadelní režii. Netušil, že tím udělal osudové rozhodnutí, které mu do cesty přivede ženu jeho života.

Se Sigourney se sešel v roce 1983 na jednom divadelním festivalu a brzy na to režíroval i hru, kde hrála. To už byla díky filmu Vetřelec slavná. Jim byl ovšem hodně nesmělý a o šest roků mladší, takže se neodvážil s vysokou, 180 cm ženou flirtovat.

Musela to všechno zařídit ona sama. Pro Sigourney to bylo snadné, protože se do Jima postupně zamilovala. Když se pak zúčastnili jednoho večírku, chtěla si s ním zatancovat. On nejprve v žertu odmítl, ale potom

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře