Herečka Sigourney Weaver měla opravdu neobvyklou svatbu!

Všechno rozhodl halloweenský večírek, který Sigourney pořádala!

Americkou herečku Sigourney Weaver (70) proslavil film Vetřelec. V něm se jako statná žena ubránila nebezpečí. Do akce se sama musela pustit i v citovém životě.

Ve slavném románu Velký Gastby je vedlejší postava jménem Sigourney Howard. To křestní jméno se zalíbilo jedné malé dívce natolik, že si ho zvolila jako umělecký pseudonym. Na svět přišla se jménem Susan Alexandra Weaver (70), ale od chvíle, kdy přečetla zmíněný román, rozhodla se, že bude Sigourney. Chtěla být totiž herečkou a připadalo jí to jako správné divadelní jméno.

Byl mladší a plachý!

Rodák z exotické Havaje Jim Simpson (64) vyměnil teplé krajiny za chladné velkoměsto. V Bostonu chtěl studovat herectví, nakonec se ale rozhodl pro divadelní režii. Netušil, že tím udělal osudové rozhodnutí, které mu do cesty přivede ženu jeho života.

Se Sigourney se sešel v roce 1983 na jednom divadelním festivalu a brzy na to režíroval i hru, kde hrála. To už byla díky filmu Vetřelec slavná. Jim byl ovšem hodně nesmělý a o šest roků mladší, takže se neodvážil s vysokou, 180 cm ženou flirtovat.

Musela to všechno zařídit ona sama. Pro Sigourney to bylo snadné, protože se do Jima postupně zamilovala. Když se pak zúčastnili jednoho večírku, chtěla si s ním zatancovat. On nejprve v žertu odmítl, ale potom

Zbývá vám 62% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden