Herečka své rodinné trable ráda řeší v divadle

Protože jsou oba herci velmi temperamentní, tak to u nich doma občas pěkně jiskří

Sympatická Lenka Vlasáková (46) má to štěstí, že se při práci potkává s životním partnerem Janem Dolanským (41). Občas tak mohou na jevišti ukončit spory, které si doma nestihli vyříkat.

Lenka Vlasáková (46) se narodila 27. dubna 1972 v Praze Střešovicích. I když jsou oba její rodiče ekonomové, prozíravý osud ji zavál na prkna, která znamenají svět. Za to, že se z Lenky stala herečka, prý může její babička.

Ta jí totiž kdysi od cestovní kanceláře pro mladé koupila pobyt v Chebu, během kterého se Lenka seznámila s tímto krásným povoláním. A když ji ještě herec z místního divadla potvrdil, že má talent, bylo rozhodnuto.

Dostala Českého Lva

Lenka se přihlásila na DAMU a už během svého studia hostovala v Divadelním spolku Kašpar a po svém absolutoriu byla sedm

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden