Hereckého Casanovu nakonec napravila holka z Moravy

Od mládí měl vyhraněný smysl pro spravedlnost, ten se ovšem netýkal jeho milostného života. Svým charismatem ale okouzloval nejen ženy, obdivovali ho i kolegové.

Nejspíš to nebyla náhoda, že se JIŘÍ ADAMÍRA (†67) narodil ve stejném znamení jako proslulý milovník žen Giacomo Casanova. I on byl velký hříšník, dokud nepotkal svou životní lásku.

Diváci znali Jiřího Adamíru (†67) jako představitele noblesních a oduševnělých mužů, takže pak byli trochu překvapeni, že jeho život byl plný bouřlivých milostných dobrodružství. Ještě víc je udivovalo, že sympatický a vždy uhlazený rada Korejs ze seriálu Panoptikum Města pražského se neváhal o milovanou ženu se svým sokem i poprat.

Ale nebylo tomu tak vždycky, protože Adamíra byl jako kluk spíše plachý a stydlivý. Pocházel z Dobrovice, malého středočeského městečka s proslulým cukrovarem. Ale roky dospívání trávil s rodiči i mladší sestrou Miladou v Praze. Ještě na střední škole končily jeho lásky neúspěchem, protože

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden