Hledá chlapa! Zn. Radši mladšího!

Od smrti jejího manžela Iva Pavlíka (†84) už uplynuly bezmála čtyři roky a Heidi Janků (58) si konečně řekla, že truchlení už bylo dost.

Dokonce se několikrát nechala slyšet, že by se nebránila novému vztahu. Jakmile tuto informaci vypustila do světa, dychtiví adepti se začali hlásit a ona dostávala spoustu nabídek. Přiznává ale, že na ně neumí reagovat a preferuje seznámení z očí do očí. Když ji ale při nedávné procházce sledoval neznámý nápadník, vzala raději do zaječích.

Kvalit nebožtíka Pavlíka zřejmě jen tak někdo nedosáhne.

Nebyl její typ

Možná to byl jeden z fanoušků, který byl z její přítomnosti tak nadšený, že jí byl neustále v patách. Kdekterá žena v jejím věku by byla poctěna, kdyby si to za ní vytrvale vykračoval její obdivovatel. Zpěvačka ale, jak se zdá, tento druh dvoření nevyhledává. „Pronásledoval mě, nevím, co tím sledoval.“ postěžovala si nad nepříjemným zážitkem s neodbytným ctitelem, který navíc ještě prý ani nebyl její typ.

Šance pro mladíky

O svém budoucím partnerovi má totiž zcela jasnou představu. „Měl by být charismatický a ne tak vlezlý jako tento,“ říká. Případní nápadníci to s ní nebudou mít snadné, jelikož nároky, které si stanovila, nejsou nízko.

Kromě charismatu hledá i někoho, kdo je hezký, hodný, vtipný, rozumí muzice, a jak nedávno přiznala, ráda by tentokrát měla vedle sebe někoho mladšího. Není se čemu divit, mnoho let strávila ve vztahu s o třicet let starším Pavlíkem, a tak by si teď ráda vyzkoušela něco nového, něco mladého.

Dovolit si to bezpochyby může, figuru i vizáž má sama stále jako dvacítka. Tak snad brzy potká nějakého mladého fešáka, který bude mít potřebné parametry a nebude se bát ji oslovit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden