Moje šťastná hvězda

Hledá kopii své bývalé

Za každé okolnosti je pozitivně naladěn a nikdy nezkazí žádnou legraci. Teď ale Karel Zima (48) přiznal, že i když to na něm občas není ani trochu znát, uvnitř trpí samotou.

Rozvod ho neuvěřitelně zasáhl

Celých sedmnáct let strávil po boku herečky, někdejší hvězdy Ordinace v růžové zahradě Magdaleny Zimové (46). Zplodili spolu dvě krásné děti a vypadalo to, že už spolu zůstanou navěky.

Tedy alespoň on si to tak představoval. Jenže jak už se tak někdy stává, jejich manželství bohužel nevyšlo. Nejednalo se ale o dramatický rozchod, při kterém by létaly talíře a sprostá slova.

Manželé se rozešli v poklidu. Karel ale později svěřil, že to nesl jako tu největší prohru v životě, se kterou se hodně dlouho nemohl smířit. Chtěl vedle své milované ženy zemřít a být s ní v dobrém i špatném. Není tedy ani trochu divu, že nakonec musel skončit u odborníka a začít brát antidepresiva.

Milenky střídal jako na běžícím pásu

Nakonec se ale dokázal přece jenom trochu vzchopit a došlo mu, že takhle už to dál nejde. A taky se tak stalo. Svěřil se, že za tu dobu vystřídal poměrně hodně žen.

Naposledy byl ještě v prosinci vídán s jednou dámou, avšak na akci, kam s ní tehdy vyrazil, nenechal na pokoji žádnou sukni. Občas si zkrátka nemůže pomoct, ženy miluje, ale žádné ze svých milenek neměl podle svých slov být nikdy nevěrný.

Nebyl snad tohle důvod, proč se s ním žena nakonec rozvedla? Pro Zimu takové chování může být zcela nevinné, ale pozorovat každý den, jak se manžel dvoří zástupům jiným žen, na to by snad neměl žaludek nikdo.

Chtěl by rodinu, ale není to tak jednoduché

Přesto kdyby se našla nějaká vhodná adeptka, neváhal by a založil s ní rodinu. Že nemá o zájem opačného pohlaví nouzi, je jasné.

Možná se budete hodně divit, ale problém je v tom, že Zima stále nemůže najít takovou duši a parťáka, kterého měl ve své bývalé manželce Magdaleně! Sám ji ani neslovuje jako exmanželku, ale pořád jako svoji ženu.

Má to ale háček. Zimová už bohužel není sama a trvá to už dlouho. Má nového partnera a s ním dokonce už šestiletého syna. Co tedy hodlá herec dělat?

Mají velmi zvláštní vztah

A zřejmě aby se Karel necítil tak sám, vypěstoval si s bývalou ženou a jejím přítelem tak kamarádský vztah, jako kdyby byli všichni tři partneři. Dokonce přiznal, že zbožňuje a čas od času hlídá jejich syna a všichni tři si náramně rozumějí. A co víc?

Karel dokonce vypomáhá ve fi rmě svého soka! Pořád snad myslí na to, že by se jednoho dne mohla žena jeho srdce a osudová láska vrátit, nebo jí chce být zkrátka jen nablízku, aby o ni defi nitivně nepřišel? Ať je to, jak chce, takhle si asi jen těžko najde jinou partnerku...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden