Moje sladké tajemství

Hledá se nový partner. Značka: Spěchá!

Kdo je jejím tajným milencem? Je to někdo starší?

Kariéra herečky Báry Jánové (31) se sice slibně rozjíždí, ale jejím soukromý život už taková sláva není. Je snad pravda, že si v práci vypomáhá sexem?

V současné době je herečka Bára Jánová (31) jednou z hvězd oblíbeného seriálu Slunečná. Jenže stačilo málo a ctižádostivá kráska by se před kamerou vůbec neobjevila.

K herectví jí před skoro deseti lety v podstatě přemluvil její tehdejší přítel, herec Jiří Mádl (33). A v posledních dnech se zdá, jako by Jánová litovala toho, že se spolu rozešli. Má snad pocit, že by jí to mohlo znovu pomoci v kariéře?

Zničily jí vztah pomluvy?

Když se na podzim Jánová rozešla s přítelem Vítězslavem Bečkou (25), spekulovala se o tom, že mladík, který nebyl z oboru, neunesl všechno, co bylo s prací jeho partnerky spojené, včetně velkého zájmu médií, které bedlivě sledovaly každý jejich krok.

A je možné, že vliv na to měly i drby, které se už nějakou dobu nesou o Jánové a jejím kolegovi ze Slunečné, charismatickém slovenském herci Maroši Kramárovi (61). Není totiž tajemstvím, že Kramár se rád otočí za pěknou ženou a jeho časté aférky byly jednou z příčin krachu dlouholetého manželství.

Podle toho, co se povídá totiž nejsou pouze spolupracovníky, ale mají být údajně milenci. A dokonce to měl být dokonce právě Kramár, kdo Báře roli v tolik oblíbeném seriálu dohodil.

Nebylo by tedy divu, kdyby Bečka, který se snaží prorazit jako básník a o kterém I Jánová říkala, jak má citlivou duši, nebyl schopem se přes takové řeči přenést.

 

Co je ochotná udělat pro kariéru?

Jenže najdou se I tací, kteří spekulacím ohledně jejího poměru s Kramárem věří. Podle nich je Jánová kariéristka, která se s Bečkou rozešla mimo jiné I proto, že jí nemohl nijak pomoci v kariéře a naopak jí v pracovním postupu brzdil. Ostatně jedním z důvodů, který Bára uvedla v době, kdy se provalilo to, že s Bečkou už netvoří pár, bylo, že od života každý z nich očekává něco jiného.

Proslýchá se, že Vítězslav, ačkoliv je mladší, už toužil po rodině a zázemí, chtěl se usadit a založit rodinu. Naproti tomu Bára je velmi činorodá a přeskakuje z jednoho projektu na druhý a touží budovat kariéru. Kromě herectví má v plánu napsat knihu, věnuje se I produkci.

A to s rodinným životem opravdu nejde dohromady. Naopak, vztah s někým tak známým jako je Maroš by zajistil potřebnou publicitu, o navázání kontaktů, o jakých se Báře zatím ani nesnilo, ani nemluvě. Z toho všeho tak Jánová vychází jako vypočítavá kariéristka, která neváhá získávat výhody přes postel.

Nejsou to všechno jen drby?

Jenže co když je to všechno úplně jinak? Podle některých se ale Jánová pouze hledá a to se negativně odráží na jejím vztahu k mužům. Protože I když navenek působí sebevědomě a někdy možná až arogantně, ve skutečnosti je prý velmi citlivá a plná pochybností o svých schopnostech.

Možná, že právě v náručí mužů hledá ocenění a ujištění, že to, co dělá je správné. Jenže to dříve nebo později každý vztah poznamená a dokud si svoje problémy nevyřeší, jen těžko naváže partnerství, které bude schopné přežít.

Přátelé jí drží place!

Dalším problémem, na kteří lidé v jejím okolí poukazují je to, že když je ve vztahu, její láska je velmi intenzivní. „Já obecně tíhnu k závislostem,” prozrazuje na sebe herečka a možná tak nevědomky odkrývá podstatu toho, proč zatím žádná její láska nedospěla k happy endu.

Jedno je jisté, Jánová je složitá osobnost, která, tak jak říkávaly naše babičky, touží sedět jedním zadkem na několika židlích. A jak se ukazuje, měla pravdu v tom, že to prostě není možné. Snad brzy dospěje do stadia, kdy zjistí, co by ji opravdu naplňovalo a tomu se bude beze zbytku věnovat.

Vnitřní klid, který tím nepochybně získá by jí snad mohl pomoci k tomu, aby konečně našla toho pravého, se kterým si budou rovnocennými partnery. V jejím okolí je mnoho lidí, kteří by jí to ze srdce přáli.

Už nechce být sama

Tak jako většině lidí na světě, i Báře současná situace způsobená pandemií koronaviru, velmi ovlivnila život. Jenže se zdá, že právě ona patří k těm, kteří to snáší hůře než ostatní. Každý další den, který je odříznutá od hektického světa, na který byla zvyklá, jí přivádí doslova k šílenství.

Podle vlastních slov tráví denně klidně I deset hodin telefonováním. To se opravdu tak moc bojí zůstat sama jen se svými myšlenkami? I její sociální sítě jsou v poslední době zahlcené vzpomínkami na dobu divokých večírků a bláznivých akcí s přáteli, kdy alkohol tekl proudem.

Až se ozývají hlasy, které se o herečku začínají dělat starosti. Protože to bohužel nevypadá na to, že by se život v dohledné době vrátil do starých zajetých kolejí, ptají se její fanoušci, jak dlouho její psychika ještě vydrží. A jejich strach, zdá se, není neopodstatněný.

Podle psychologů velmi přibývá psychicky nemocných, zejména mezi mladými lidmi, kteří si s touto těžkou situací, která nemá v moderní historii obdoby, neumí poradit. Nezbývá než doufat, že se oblíbená herečka nestane její další obětí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden