Hledá si nového přítele, nebo už ho má? S kým bydlí?

Dcera slavných rodičů zažívá přelomové období. Začala znovu žít, změnil se jí pohled na svět, ale cosi jí chybí. Něco, co kočky nenahradí...

Z Anny Slováčkové (25) je samostatně žijící mladá žena, ke které vztahové karamboly rodičů už nedoléhají. Ráda by se sama zamilovala a žila partnerským životem, ale sehnat sympaťáka, kterého nebude štvát pozornost médií, to je dřina.

Otevřely se jí nové možnosti prakticky hned, jak definitivně překonala zhoubnou chorobu, stačilo už jenom to, že se na ni novináři přestali Anny Slováčkové (25) vyptávat. Rychle jí narostly vlasy, které si, jak řekla, chce nechat spíš nakrátko. Pak už zbývalo jen počkat, až konečně zmizí lockdown a začne se normálně žít. Upozornila na sebe fotkami v plavkách, kde bylo vidět, že jako všichni během covidové uzávěry přibrala, a zdůraznila, že se svým tělem odmítá bojovat o každý kilogram a být z toho psychicky na dně.

„Nejsem modelka z katalogu,“ prohlásila jednoznačně a od té doby se snaží

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden