Moje šťastná hvězda

Hledá si snad milence?

S manželem mají jiný pohled na život. Přestává takový styl života Janu bavit?

Jana Paulová (65) je velmi akční. Je neustále v pohybu a ráda cestuje. Její manžel je však téměř pravý opad a má rád svůj klid. Jak se ti dva snesou?

Už nějaký ten pátek se objevuje v Ordinaci v růžové zahradě jako svérázná psychiatrička Jarmila Kočková. A stejný živel je Jana Paulová (65) i ve skutečnosti.

Chvíli neposedí, vydává se na daleké cesty a užívá si života plnými doušky. Jak se ale zdá, takový životní styl si zřejmě pomalu, ale jistě začíná vybírat svou daň.

Vypadá to totiž, že v názorech na to, jak trávit podzim života, se asi s jejím manželem Milanem Svobodou (68) poněkud rozcházejí.

Není stejná jako její vrstevnice

Jana byla vždycky plná elánu. Kdo ale čekal, že s postupem věku bude klidnější, ten se hodně mýlil. Dalo by se říct, že právě naopak.

Nejenže si užívá volných chvil, jak jenom může, po pracovní stránce toho má taky přespříliš a do hereckého důchodu se tak rozhodně ani náhodou nechystá. To se ale zřejmě neslučuje s tím, co by chtěl její manžel.

I ten je sice pořád aktivní, Paulová ale několikrát přiznala, že si raději užívá tepla domova místo toho, aby pořád vyhledával nějaké zážitky.

A není se čemu divit, jako hudebník toho má už hodně za sebou, proto teď dává přednost odpočinku, jak to u jeho ročníků bývá zvykem. To ale Jana zřejmě nechce slyšet a ani pochopit.

Mladí jí dávají sílu

Sama také přiznala, že díky natáčení Ordinace má další příval energie. A aby také ne, když je tam obklopena mladými kolegy. Dokonce říká, že když je s nimi, tak se cítí stejně stará jako oni.

To by mohlo být ale dalším hřebíčkem do rakve jejího manželství. Navíc herečka vypadá na svá léta báječně a jen málokdo by jí hádal její věk.

Není tak ani trochu divu, že se v práci cítí lépe než doma. A nejspíš si je i sama Paulová toho všeho moc dobře vědoma. Nemůže si ale zkrátka pomoci.

Už nic nepodnikají společně?

A zřejmě aby nepropadala depresím, že nenávratně stárne, chce tak zamezit tomu, aby ji v tom ještě někdo ujišťoval. Dokonce se už před časem rozhodla, že jeden z jejích největších koníčků – cestování, bude raději provozovat sama.

Kvůli manželovi se totiž musela hodně omezovat, sám chtěl mít co nejvíc pohodlí a hodně odpočinku, na to ale není Paulová zvyklá. Na cesty už nebere ani své dvě dcery.

I ty by se jí totiž mohli pokoušet nějak domluvit. Herečka má svou hlavu a zdá se, že ničí názor jí není dost dobrý. Co když to ale nakonec zajde až tak daleko, že se herečka rozhodně najít si mladšího milence?

Bude si hledat mladšího?

Někoho, kdo jí bude říkat, jak je krásná a jak mladě vypadá. Kdo s ní bude jezdit až na konec světa a vyhledávat dobrodružství. Kdoví, všechno je možné.

Spíš by si ale měla uvědomit, že vypadat a cítit se mladě opravdu neznamená, že mladá je. Navíc manžel ji jistě potřebuje. Po tolika letech, co jsou spolu, by si jistě zasloužil více péče a společně strávených chvil. Snad jejich manželství nakonec nezkrachuje.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden