Můj čas na kafíčko

Hledáme Pecháčkové ideálního partnera!

Krásná hvězda seriálu ZOO Michaela Pecháčková (19) je mezi muži velmi oblíbená.

Spousta z nich ji na sociálních sítích láká na rande či minimálně zahrnuje lichotkami. Ona sama ale, zdá se, na žádný vážný vztah zatím nemyslí. A dokonce stále tvrdí, že je nezadaná. Je to proto, že chce svobodu, nebo se vždycky zakouká do toho nepravého?

Šimon Bilina (31).

Sváděla Gránského?

Sympatických mužů, kteří byli v posledním roce s Pecháčkovou spojováni, je opravdu hodně. Nejprve to byl David Gránský (30), který s ní natočil v ZOO mnoho milostných scén. Herečka o něm vždy mluvila, a dokonce prozradila, že si s ním natáčení intimních scén užívala.

Jenže Gránský je ženatý, a s manželkou Nikolou navíc před časem založil rodinu. Hodně blízko má díky seriálu i k dalšímu fešákovi, Šimonu Bilinovi (27). I on je ale zadaný, a pokud se do něj Pecháčková skutečně zamilovala, asi má smůlu.

Co měla s mladým hudebníkem?

Největší šance tak má možná u zpěváka Vojtěcha Drahokoupila (27), který je sice také zadaný, ale šušká se o něm, že si s ženami rád užívá. Jestli ale Michaela Pecháčková hledá něco vážnějšího, asi ani tady to pro ni nemá smysl.

V redakci jsme se zamysleli a přišli jsme na to, kdo by se k mladičké herečce hodil nejvíc. Podle nás by jí to moc slušelo s Janem Kopečným (33), který v seriálu hraje bývalého přítele Evy Burešové (29) a dělá jí ze života peklo. Sice má negativní roli, ale ve skutečnosti je to velmi sympatický mladý muž.

Jan by byl pro ni ideální partií?

Sice se asi před rokem psalo, že je zadaný, ale kdoví, jak to momentálně je. Svou partnerku na sociálních sítích neukazuje a už během údajného vztahu byl spojován třeba s moderátorkou Lucií Borhyovou (44). Právě Kopečný by tak mohl být pro Pecháčkovou skvělou partií.

Sice je starší, ale působí mladší, a věkový rozdíl tak na první pohled nebude znát. Pokud se ale pro něj rozhodne, měla by se mít podle nás v redakci na pozoru. O Kopečném se totiž šušká, že je to svůdník, jenž si rád užívá. Uvidíme tedy, zda si nakonec opravdu nepadnou do oka.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden