Hlídá Gottův odkaz a vydělává na něm

Vydala velkou knihu, nechala o manželovi natočit dokument. Co má vdova po velkém zpěvákovi v plánu teď? Po odkazu zbývá ohlídat pro dcery jeho peníze.

Podzim byl ve znamení připomínky památky Karla Gotta (†80) tak vydatné jako dosud nikdy. Na pultech se objevila výpravná kniha, do kin přišel dokument Karel. Zatímco v cizině se takových věcí chopí profesionální manažeři, u nás měla vše pod palcem vdova Ivana Gottová (45).

Pokud byste nevěděli, jak se píše vyznání do nebe, tak dnes k tomu nepotřebujete letadlo a práškovací emulzi, stačí k tomu Instagram. Dva roky po smrti svého manžela Karla Gotta (†80) mu tak poslala poměrně dlouhý vzkaz o tom, že jejich dcery už jsou slečny, že jeho odchod stále bolí, a poděkování za to, že tu byl a co všechno ji naučil.

„Zastával ses mě, když mě někteří kritizovali. Byl jsi můj rytíř, který bojoval za pravdu a spravedlnost, i když někdy marně,“ píše se v dojemném prohlášení.

Při všem smutku z výročí Mistrova úmrtí nelze neocenit, jak příhodně tak vdova Ivana Gottová (45) podpořila premiéru všeobjímajícího filmového dokumentu Karel, na kterou týden po „vyznání“ přišel do Lucerny snad každý, kdo v českém showbusinessu někdy něco znamenal, a zbytek doplnili ti, co

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama