Hodně divoké manželství věčného starého mládence

Jirka mi vždy říkal: „Já tě tak miluju a budu šťastný, jen když ty budeš šťastná.“

Nejslavnější český starý mládenec? Přece Jiří Menzel! Když televize či rádia vysílaly pořad na toto téma, vždycky si ho zvaly jako ideálního hosta. Nakonec to všechno změnila Olga Menzelová.

Za svobodna se jmenovala Olga Kelymanová. V mládí hodně a úspěšně sportovala, dokonce dlouho koketovala s myšlenkou, že by tělovýchovu mohla studovat i na vysoké škole, ale dala přednost studiím ekonomie. Po roce však učinila nejosudovější rozhodnutí svého života. Přestoupila na Vyšší odbornou školu publicistiky.

Na budoucí novinářku neměl náladu   

Ke studijním povinnostem budoucí novinářky patřila i pracovní setkání s významnými celebritami. Poslali ji tenkrát vyzpovídat Jiřího Menzela. Kdyby dala na první dojem, zůstalo by u návštěvy poslední. Oscarový režisér finišoval s prací na novém divadelním představení a neměl zrovna náladu na

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden