Moje sladké tajemství

Hodně nečekaný rozvod Patricie Pagáčové!

O krizi se spekulovalo dlouho. Teď jsou na stole rozvodové papíry!

V poslední době se herečky Patricie Pagáčové (35) ze seriálu Jedna rodina mnozí ptali, kdy u nich  s manželem, dramaturgem Tiborem Pagáčem (32), dojde na druhé miminko. Oni přitom prožívali vážnou krizi!

Krásných šest let vztahu, ze kterého vzešla dcera Bibiana (3), je minulostí. Pagáčovi oznámili, že se jejich cesty rozcházejí. Spekulace o krizi ve vztahu se objevily už na začátku roku, kdy herečka pro fanoušky sdílela fotku, na které ukázala uplakanou tvář.

Tady ještě rozdávali úsměvy...

Tehdy se ale dušovala, že se nic neděje a měla jen špatný den. Ve společnosti se však stále častěji objevovala bez manžela. „Moc mě to mrzí, takové věci se v životě ale bohužel stávají,“ řekla herečka posmutněle o probíhajícím rozvodu.

Seriál Jedna rodina nekončí, její rodina bohužel ano.

Jak ale rozchod s otcem svého dítěte prožívá a co bylo důvodem k rozluce, zatím neuvedla. Nyní se rozptyluje prací a o tom, jak se cítí, když se vypnou kamery, mlčí.

Tibor Pagáč se už měl odstěhovat ze společné domácnosti, teď budou následovat kroky, které povedou k úpravě péče o nezletilou dceru.

Poté čeká manžele vypořádaní majetku a rozvod. „Odcházíme od sebe bez nenávisti, ale v přátelském duchu a společné lásce k naší dceři,“ řekl dramaturg.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden