Můj kousek štěstí

Holky, máte smůlu! Tenhle muzikant je věrný

Můj kousek štěstí

Pavol má údajně za každý ročník SuperStar necelých 5 milionů korun. Hlady netrpí.

V dubnu oslavil Pavol Habera šedesáté narozeniny. Kdo by to do něj řekl? Vypadá mladší a jeho džínové kraťásky mu už nikdo neodpáře.

Jako dítě se cítil šťastný. „Měl jsem fajn dětství,“ svěřil se Pavol Habera (60). „Otec celý život pracoval jako strojní zámečník, byl vyhlášený odborník a velký pracant.“ Rodiče upřímně obdivuje, mluví o nich s úctou:

„V genech mám po nich hlavně smysl pro odpovědnost a férovost. Když něco začnu, snažím se to co nejlíp dotáhnout do konce,“ míní.

Jediné, co matce, která pracovala jako právnička, nezapomene – že ho na maškarní ples ve školce vybavila kostýmem Červené Karkulky. Vyrůstal na středním Slovensku, sportoval, miloval hudbu.

Nejvíc asi jako každý dospívající té doby trpěl tím, že musel písničky buď nahrávat v příšerné kvalitě z Radia Luxembourg, nebo

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden