Hollywoodská kráska Julia Roberts netoužila po kariéře superstar

V roce 1990 po natočení romantického filmu Pretty Woman se přes noc stala opravdovou superstar, o které se psalo a mluvilo po celém světě a díky tomu se také stala nejžádanější a nejlépe placenou herečkou Hollywoodu.

Kráska Julia Roberts (53) zrozená ve znamení štíra již do vínku dostala smyslnost, vášeň a v sobě uzavřené hluboké a silné emoce, díky čemuž je řazena mezi záhadné tajemné krásky. Nedá se jí upřít ani vytrvalost a ambicióznost.

Narodila se jako třetí dítě Betty Lou, pracovnici v církvi a příležitostné herečce a otci Walterovi, muži několika profesí, který se živil totiž jako herec, spisovatel a prodejce vysavačů. Rodiče si postupně přestávali rozumět, především kvůli dluhům až se v jejích čtyřech letech dohodli na rozvodu.

Nerozdělili se jen rodiče, ale i sourozenci. Julia se sestrou Lisou zůstaly s matkou ve Smyrně a otec se s Ericem odstěhoval do Atlanty, kde po šesti letech umírá na rakovinu. Julie v dětství a ani na počátku dospívání nepřemýšlela nad tím, že by se mohla stát herečkou.

Neustále čelila posměškům od svých spolužáků kvůli silným brýlím a velké puse. Na prahu své dospělosti, když dokončila Campbell High School, se však rozhodla

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden