Holubové došla trpělivost. Vyhodí svého manžela z domova?

Už dlouho se spekuluje o tom, že se Holubové rozpadá manželství. Je to ale skutečně až tak vážné, anebo jsou to jen další pomluvy závistivých lidí?

Už jednatřicet let tvoří herečka EVA HOLUBOVÁ (63) zamilovanou dvojici s výtvarníkem MIROSLAVEM ZDEŇKEM (64). Proč to ale v posledních měsících a týdnech vypadá, že mají před rozvodem?

Ačkoli se ví, že je herečka Eva Holubová (63), která se naposledy pravidelně objevovala v seriálu Slunečná, vdaná, o jejím manželovi, výtvarníkovi Miroslavu Zdeňkovi (64) se toho tolik neví. Do společnosti s ním nechodí a ani v rozhovorech se o něm příliš často nezmiňuje.

Sice to může vypadat, že ho jen chrání před drobnohledem bulváru, ovšem nám se podařilo zjistit, že je to trochu jinak! Společný život herečka a výtvarníka začal už v roce 1991, trvalo ovšem poměrně dlouho než se

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden