Moje šťastná hvězda

Hraje si na dokonalou

Někteří si o ní myslí, že si ho vzala kvůli slávě a majetku, to ale ona sama rázně popírá a jen jedním dechem dodává, že není tak bohatý, jak si ostatní myslí. Manželka známého režiséra Jiřího Menzela (81) Olga Menzelová (41) musela dlouhou dobu čelit kritice ze strany veřejnosti kvůli tomu, že si vzala o celých čtyřicet let staršího muže.

Avšak to jí vždycky nechávalo chladnou a takovýchto názorů si vůbec nevšímala. Vždycky nad tím vším dokázala mávnout rukou a nic neřešila. Jenže to se podle všeho najednou mělo změnit a dokonce si vrabci na střeše cvrlikají o tom, že nutí manžela k tomu, aby všude prohlašoval, že po jeho smrti nic nezdědí.

Utíká od nemocného manžela k práci?

Kromě toho prý každému na potkání vykládá, jak je velmi pracovně vytíženou ženou, která nepracuje čistě pro zábavu, ale zkrátka hlavně z toho důvodu, že jednoduše musí.

Neboť by údajně s finančními prostředky od svého manžela nedokázala vyžít. A ona svým dvěma dcerám Aničce (9) a Evě Marii (3), kterou počala s režisérem Jaroslem Brabcem (65), chce dopřát alespoň jednou do roka pobyt u moře a na horách. Možná je ale přece jenomvšechno trochu jinak a dost možná jen nechce trávit veškerý čas s nemocným manželem, který na tom prý v posledních měsících není zrovna zdravotně nejlépe.

Snaží se, aby vypadali jako šťastná rodina

Poté co, se dostala tahle informace k Menzelové, rozhodla se, že po dlouhé době všem dokáže, jak moc se ostatní ve svých tvrzeních mýlí. Ještě před koncem loňského roku vyvedla celou rodinu do společnosti, kde se to jen hemžilo zvědavými fotografy a novináři. O to samozřejmě velmi stála a i ona sama rozhodně nezahálela. Ještě v ten samý den, přidala na sociální sítě fotografie, kde pózuje její muž i dcerky a tváří více méně spokojeně.Jenže nejspíše se tento její záměr minul účinkem. Spíš vyvolala u fanoušků zděšení.

O co jí vlastně jde?

Takhle si ho fanoušci nepamatují. Menzl totiž na fotografii vypadal značně pohuble a seděl na invalidním vozíku. Všichni jen nevěřícně koukali na to, proč ho v takovém stavu jeho žena vůbec ukazuje veřejnosti. Ona jen v klidu zareagovala, že si to přál její muž. Zlí jazykové ale tvrdí, že jen chtěla naopak dokázat každému, jak moc je to u nich doma v pořádku.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden