Můj čas na kafíčko

Hřbitovní libůstky pana Nepraktického

Herec Igor Bareš (55) na první pohled působí jako dobrák. A dost často takové typy díky svému vzezření i hraje. A tak by si asi jen málokdo tipl, jak temná je jedna stránka jeho osobnosti.

Bareš je totiž naprosto fascinován smrtí a vším, co je s ní spojené. „Kamkoli přijedu, stavím se v místní hospodě a pak jdu hned na hřbitov,“ vypráví nadšeně herec. Tím to ale zdaleka nekončí.

Neuvěřitelná sbírka plná podivností

Jak se sám přiznal, rád si ze svých cest vozí domů poněkud hrůzostrašné suvenýry. Asi nejšílenějším úlovkem jeho podivné sbírky je dětská stehenní kost, která mu visí doma v obývacím pokoji nad televizí.

Z domu vraha Roubala má doma relikvii...

„Máme v rodině patoložku, potvrdila mi, že to není kost ze zvířete,“ chlubí se Bareš svojí bizarní trofejí, kterou prý pořídil na zrušeném hřbitově u kláštera v Mnichově Hradišti. Logicky se tak nabízí otázka, co na jeho zálibu říká manželka, herečka a dabérka Antonie Talacková (43).

A kdo by si myslel, že jí manželova posedlost vadí, byl by nejspíš docela vedle. Dokonce mu koupila knihu o pohřebištích a ochotně s ním jezdí na dovolené, které vybírají podle toho, zda se v okolí nachází nějaký zajímavý hřbitov nebo třeba místo vraždy.

Má tak doma například větvičku ze stromu, kde svůj život oběšením ukončil sebevrah, nebo třeba hřebík z domu, který si pronajal nechvalně proslulý sériový vrah Roubal.

Na vytažení prádla z pračky volá opraváře

To ale není jediná věc, v níž je Bareš, s nadsázkou řečeno, poněkud zvláštní. Talacková si po jeho boku za dvacet let musela zvyknout i na to, jak moc nepraktický její muž je. Podle jejích slov někdy neumí ani pustit televizi, a když měl jednou vyndat prádlo z pračky, musel si zavolat opraváře, protože ji sám nedokázal otevřít.

A kromě toho také nemá řidičský průkaz, takže pokud chce dejme tomu vyrazit po nějakých svých hřbitovních výpravách, na své ženě je v podstatě závislý. O řidičák přišel proto, že v mládí předstíral duševní poruchu, aby se vyhnul povinné vojenské službě.

Je tedy jasné, že Talacková s ním má o zábavu svého druhu postaráno.Na druhou stranu by prý ale neměnila, protože Bareš ji i jejich dvě děti bezmezně miluje a jsou pro něj to nejdůležitější na světě.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden