Hroutí se jí nadobro vztah?

Už jednou jí to s mužem, kterého milovala, nevyšlo. Bude se to snad opakovat?

JITKA SCHNEIDEROVÁ (50) to má údajně s partnerem LUKÁŠEM PITTEREM (43) hodně nahnuté. Objevil se v jejich vztahu nečekaně někdo třetí?


V seriálu Ulice se jí daří. Jitka Schneiderová (50) tam září, což se ale podle všeho nedá moc říct o jejím soukromém životě. Do redakce se k nám totiž dostaly informace, že Lukáš Pitter (43) s ní už dlouho nevydrží.


Odpustila mu úlet?


Prý je o něj zájem mezi mnohem mladšími ženami, než je herečka, a on z toho má být docela zmatený.  A aby toho nebylo málo, má také toužit po vlastním potomkovi, kterého mu herečka už dá asi jen těžko... Pravda je, že designér je charismatický sympaťák, po kterém asi mohou šílet třeba i dvacetileté slečny. Což by byla pro Schneiderovou hodně silná konkurence.


Exmanžela, s nímž má dceru Sofii Annu, opustila kdysi kvůli jinému.

Strčí je do kapsy

Každopádně mnoha lidem se nechce věřit tomu, že by jí partner podvedl. Nebo že by dokonce plánoval rozchod. A my se k nim rozhodně přidáváme. Ať je to, jak chce, Schneiderová je stále velmi pohledná žena, která strčí do kapsy i mnohem mladší ženy.

Také se povídá, že doma vládne celkem pevnou rukou. Takže by se s případnými myšlenkami partnera na odchod mohla rychle vypořádat.

Románek se sexy kolegou?

Je tu ale i možnost, že ti dva si nemají co vyčítat. V souvislosti se Schneiderovou se totiž nedávno spekulovalo, že by mohla mít románek s kolegou z Ulice Romanem Vojtkem (51). Na svůj profil na sociálních sítích totiž dala fotku, ke které napsala „školní láska“.

Okamžitě se tak začalo povídat, že stará láska nerezaví a že k sobě mají stále hodně blízko. Nic z toho se však nepotvrdilo, zůstalo jen u peprných povídaček, ostatně herec se již brzy stane čtyřnásobným tatínkem. Uvidíme, jak to dopadne.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden