Můj čas na kafíčko

Hrozí jejich manželství rozvod?

Můj čas na kafíčko

Stále tvrdí, že jsou si určeni, ovšem realita může být brzy úplně jiná. Teď to spíš vypadá, že láska uvadá...

Působí společně jako reklama na štěstí, ovšem zdání klame. Michaela Tomešová (30) s Romanem Tomešem (34) přiznali krizi v manželství. Opravdu už mají to nejhorší za sebou, nebo je to ještě čeká?

Jako by k sobě neodmyslitelně patřili. Atraktivní herečka ze seriálu ZOO Michaela Tomešová (30) a rovněž herec a muzikant Roman Tomeš (34) působí jako dvojice, kterou snad nic nemůže rozdělit.

Společně potají trpěli

Jenže právě v posledních týdnech procházel jejich vztah hlubokou krizí, s níž se i oni jen těžko vyrovnávali. A vypadalo to dokonce, že by mohlo dojít po pěti letech od svatby ke smutnému rozvodu.

Slavný pár velkou krizi přiznal v nedávném rozhovoru poté, co se zúčastnili Výměny manželek, která paradoxně jejich vztah utužila a oba si dobře uvědomili, proč jsou spolu.

„Přišlo to v pravý čas, oba jsme to potřebovali,“ uvedl Tomeš. A asi oba pochopili, že o

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden