Můj čas na kafíčko

Hrozí snad nevěra Leichtové se zadaným kolegou?

Je to smutné, ale život herečky ze seriálu Agrometal Kristýny Leichtové (37) je poslední dobou plný problémů a zklamání.

Nejenom, že jí nefunguje podnikání, které rozjela v Ostravě, ale navíc se stále nedočkala svatby se svým dlouholetým partnerem, šéfem činohry Národního divadla moravskoslezského Vojtěchem Štěpánkem (39). Opustí ho a začne si se svým seriálovým kolegou Lukášem Příkazkým (38)?

Lukáš Příkazký (38).

Už toho má plné zuby

Dvojnásobná maminka Kristýna Leichtová se dlouhodobě ve vztahu s Vojtěchem Štěpánkem trápí. Mnohokrát si do médií postěžovala, že se stále nedočkala svatby.

„Holky se jmenují po něm a já jsem jediná jakoby vyvrhel,“ utrousila smutně. A postupně si začíná zvykat na to, že se svého velkého dne nikdy nedočká. „Možná se to nikdy nestane,“ zvolna se smiřuje s tíživým faktem.

K tomu jí krachuje i podnikání

A když se do toho přidají neúspěchy v jejím podnikání v Ostravě, je to už skutečně nezáviděníhodná situace. O její Koutek světa totiž není mezi maminkami a tatínky takový zájem, jaký si představovala. „Rapidně dochází finance,“ prozradila s tím, že to není vůbec dobré.

Vypadá to však, že tady ale pomoc nakonec našla. Její skalní příznivci totiž uspořádali dobrovolnou sbírku, a nejspíš tak její dětský koutek ještě nějaký ten měsíc udrží při životě. Peníze si teď vydělává i díky natáčení seriálu Agrometal, kde si prý dobře rozumí s kolegou Příkazkým.

Kolegové, nebo tajní milenci?

V jedné scéně se mu dokonce nakrucovala jen v negližé a takový pohled musel být herci moc příjemný. Pokud by ale Leichtová měla o kolegu zájem, vůbec to nebude mít snadné.

Odvede ho od jeho rodiny?

Se svou ženou je totiž spokojený, ostatně se jim minulý rok v červnu narodilo druhé dítě. „Je skvělá, úžasná,“ velebí Lukáš svoji paní.

Ženské zbraně ale Kristýně Leichtové nechybí, a může se tak stát, že to Příkazký jednoho dne prostě nevydrží a nevěra bude na světě. Ve světě našeho showbyznysu se už stalo mnoho obdobných příběhů, a vyloučit tedy nelze ani tento scénář.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden