Hruška, jablko, „véčko“. Jaké spodní prádlo vám sedne?

Necháváte se při výběru spodního prádla unést jeho úžasným vzorem, barvou nebo třeba krajkou? Pokud chcete, aby prádlo zvýraznilo vaše křivky a ukázalo vás v tom nejlepším světle, tak přihlédněte hlavně k typu své postavy.

Zdobení jen pro vybrané

Střední až větší prsa, štíhlý pas, oblé boky, urostlé nohy a někdy vyčnívající spodek: tak vypadá typ postavy zvané přesýpací hodiny. Pokud ji máte, vyzkoušejte ozdobnou podprsenku a brazilské kalhotky, které zadeček opticky zmenší, ale přitom mu dodají správně oblý tvar.

Máte úzká ramena, menší poprsí, užší pas, nižší boky a plná stehna? Pak jste hruška, které nejvíce sluší tanga nebo kraťáskové kalhotky. Plnější prsa vám vykouzlí půl a čtvrtkošíčková podprsenka.

Vyšší kalhotky skryjí bříško

Pokud máte typ postavy jablko, tedy plná prsa i boky a nevýrazný pas, pak volte podprsenku, která prsa pozvedne a vytvoří kulatý tvar. Spodní bříško zakryjete kalhotkami do pasu.

Sportovní postavě, která má tvar písmene V a vyznačuje se rameny širšími než boky a nevýrazným pasem, sluší push-up podprsenka, která vytvoří krásné obliny, a průsvitný materiál, který prsa ještě více zvýrazní.

reklama
reklama