Hubne kvůli novému milenci?

Doslova se ztrácí před očima. Na známé herečce a moderátorce Kateřině Kaiře Hrachovcové (45) byste jen marně hledali nějaký ten gram tuku. Před nějakou dobou se na sociálních sítích pochlubila fanouškům svým aktuálním vzhledem a doslova je tím šokovala. Údajně za její extrémně štíhlou postavou stojí velká záliba ve zdravém a aktivním životním stylu. Nicméně podle slov jejích kamarádek a kolegyň za tím bude zcela něco jiného.

Práce byla přednější

Jak je o Hrachovcové známo, dlouhá léta byla vdaná za zvěrolékaře Jana Herčíka (62), který si díky ní udělal mezi lidmi jméno a majitelé zvířecích mazlíčků nechtěli pro své zvířátko nikoho jiného než právě jeho.

Nicméně v současnosti už spolu manželé nežijí, a dokonce jsou už i rozvedení. Kvůli tomu veterinář Herčík upadl do zapomnění a dnes po něm nejspíš ani pes neštěkne. Od té doby Hrachovcovou nikdo nespatřil s jiným mužem.Dávala přednost jenom své práci. Až dosud. Údajně měla poznat nového partnera, který si potrpí na velmi štíhlé ženy.

Postel jí zahřívají psi

Herečka údajně o žádného muže dlouho nestála a jak se měla svěřit svým nejlepším přítelkyním a kolegyním, točí se kolem ní spusta mužů, ale ti nejmilovanější už dávno má doma. Jsou jimi její dva psi a kocour, s kterými už žije pěknou řádku let. Zkrátka lásku ke zvířatům měla se svým bývalým mužem společnou. Zdá se, že na ničem jiném se už ani neshodli.

Snaží se mu zalíbit?

Jenže podle všeho to vypadá, že potkala muže, se kterým má společného zcela něco jiného, a sice zálibu ve fitness a zdravé stravě. Několik jejích obdivovatelů jí na sociálních sítích napsalo, jak Hrachovcová na svůj věk vypadá velice dobře a její postavu by jí mohla závidět i dvacetiletá holka, ale čeho je moc, toho je příliš. Vždyť i její nejbližší ji upozorňují na to, že její váha jde až nebezpečně dolů, a mají o ni velký strach. Myslí si, že to všechno dělá proto, že si chtěla dokázat, že ještě nepatří do starého železa.

Vždyť Kaira před nějakým časem dokonce nafotila erotické fotografie, kde měla na sobě jen kalhotky. Tvrdí se, že právě při pořizování těchto snímků se měla s nějakým novým mužem seznámit. Snad bude mít s ním tentokrát větší štěstí v lásce.

reklama

Komentáře

reklama