Hubnutí podle hvězd

Potřebujete do jara shodit pár kilo? Zkuste to s astrologií, může vám být nápomocná.

Každému znamení zvěrokruhu svědčí něco jiného. Někomu stačí ke zhubnutí přestat jíst sladkosti, jiný potřebuje náročnější režim. Co je nejlepší pro vás a jak zapracovat na své postavě? Hvězdy vám poradí!

Beran (21. 3. - 19. 4.)

Jste tvrdohlavá a vášnivá a máte rychlý metabolismus. Vyhněte se tučným a mastným pokrmům, přidejte cvičení, a změny uvidíte brzo. Často začínáte s dietou s nadšením, ale záhy vás přestane bavit. Nejlepší dieta pro vás je pikantní a pestrá strava, která vás nebude nudit. Doporučujeme pravidelné vážení.

Býk (20. 4. - 20. 5.)

Milujete jídlo, je pro vás těžké se ho vzdát, a tak bojujete s váhou obtížně. Naučte se recepty, které vás budou bavit. Vhodnou dietou pro vás je paleo dieta, při níž je nutné vypustit sacharidy a obiloviny. Je ideální pro ty, kteří

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden