Hugh Grantovi partnerka odpustila nechutný skandál s prostitutkou!

To, že Hugh neovládá své vášně, potvrdila i žena, se kterou ho nachytali!

Když má někdo možnost žít s takovou kráskou, jako Elizabeth Hurley (55), proč by hledal rozkoš u jiné ženy? Na tuhle otázku těžko hledal odpověď i slavný herec Hugh Grant (60).

V dětství se Elizabeth Hurley chtěla stát tanečnicí. Chodila do baletních kurzů, ale v době dospívání byste v ní těžko hledali nějakou křehkou dívku. Tehdy totiž začal řádit punkový styl a Liz si zbarvila vlasy narůžovo a v nose měla piercing.

Pak si naštěstí uvědomila, že je vlastně krásnou holkou a úspěšně se uplatnila v modelingu. Přestěhovala se do Londýna a úspěšně odstartovala i hereckou kariéru. Hugha Granta potkala v roce 1987.

Nachytali ho přímo při činu!

Hercům se často stává, že se seznámí přímo na place a to byl i případ Hugha a Liz. Natáčeli ve Španělsku mysteriózní horor o tom, jak vznikl slavný román Frankenstein. Hugh tam hrál hlavní roli. Sedmadvacetiletý herec se do krásky, o pět let mladší, zamiloval a byl z toho třináctiletý vztah.

Do svatební síně to ale nakonec dvojice nedotáhla. Velkou pozornost vzbudili na premiéře filmu Čtyři svatby a jeden pohřeb, kde měla Elizabeth šaty od Versaceho s opravdu hlubokým výstřihem. To se psal rok 1994.

O rok později celým světem obletěl velký skandál, jaký

Zbývá vám 65% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden