Hugh Laurie si přál mít nehodu, aby nemusel hrát v seriálu!

„Snažím se s těmi temnými náladami vypořádat, jak nejlépe dovedu.“

Proslavil se rolí cynického doktora House, ale v reálném životě je Hugh Laurie (61) spíš citlivým člověkem, který už od mládí bojuje s těžkými depresemi.

Některé děti dělají rodičům radost, jiné jim způsobují předčasné šediny. Britský herec Hugh Laurie (61), představitel hlavní role v seriálu Dr.House, patřil v mládí do té druhé kategorie.

Už na základní škole kouřil spoustu cigaret a s učením si moc hlavu nelámal. Matka ho neměla moc ráda. „Byl jsem líný, lhal jsem, o všem a pořád,“ přiznal v jednom rozhovoru. Také se uměl vzbouřit - když se chtěl vyhnout hodinám klavíru, držel třídenní hladovku.

Vydal se v otcových stopách

Spíše než k matce, se kterou si moc nerozuměl, vzhlížel Hugh ke svému slavnému otci. Ten byl úspěšným sportovcem, konkrétně ve veslování, dokonce držitelem zlaté olympijské medaile z roku 1948. Hugh snil o podobné kariéře a vypadalo to, že se mu bude dařit stejně jako tátovi. Získal i titul juniorského mistra Anglie.

Bylo to ve stejné kategorii, v jaké kdysi získal prvenství otec: veslování dvojic bez kormidelníka. Mezitím studoval na prestižní škole antropologii a archeologii. Kladl si ale

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře