Hugh Laurie si přál mít nehodu, aby nemusel hrát v seriálu!

„Snažím se s těmi temnými náladami vypořádat, jak nejlépe dovedu.“

Proslavil se rolí cynického doktora House, ale v reálném životě je Hugh Laurie (61) spíš citlivým člověkem, který už od mládí bojuje s těžkými depresemi.

Některé děti dělají rodičům radost, jiné jim způsobují předčasné šediny. Britský herec Hugh Laurie (61), představitel hlavní role v seriálu Dr.House, patřil v mládí do té druhé kategorie.

Už na základní škole kouřil spoustu cigaret a s učením si moc hlavu nelámal. Matka ho neměla moc ráda. „Byl jsem líný, lhal jsem, o všem a pořád,“ přiznal v jednom rozhovoru. Také se uměl vzbouřit - když se chtěl vyhnout hodinám klavíru, držel třídenní hladovku.

Vydal se v otcových stopách

Spíše než k matce, se kterou si moc nerozuměl, vzhlížel Hugh ke svému slavnému otci. Ten byl úspěšným sportovcem, konkrétně ve veslování, dokonce držitelem zlaté olympijské medaile z roku 1948. Hugh snil o podobné kariéře a vypadalo to, že se mu bude dařit stejně jako tátovi. Získal i titul juniorského mistra Anglie.

Bylo to ve stejné kategorii, v jaké kdysi získal prvenství otec: veslování dvojic bez kormidelníka. Mezitím studoval na prestižní škole antropologii a archeologii. Kladl si ale

Zbývá vám 69% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden