Moje šťastná hvězda

Humor Haliny Pawlowské je až nakažlivý

Moje šťastná hvězda

Po smrti milovaného manžela se jí zhroutil celý svět.

Česká herečka a spisovatelka Halina Pawlowská (68) se proslavila hlavně díky pořadu Banánové rybičky. Ačkoli rozdává radost a je pověstná svou pozitivní energií, i ona si v soukromém životě dost zkusila.

Diváci si ji pamatují především díky rolím v komediích Vrať se do hrobu či Můj hříšný muž. Momentálně pak hraje v seriálu ZOO. Halina Pawlowská (68) je sice pouze příležitostnou herečkou, o to víc ale vyniká jako scenáristka a spisovatelka.

V roce 1994 například získala Českého lva v kategorii Nejlepší scénář za film Díky za každé nové ráno a také je držitelkou dvou cen TýTý za talkshow Banánové rybičky. Lidé ji vnímají jako veselou a bezstarostnou ženu, která si umí

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden