Hvězda modrého kódu Marek Němec málem přišla o život!

Hvězda nového seriálu Modrý kód z prostředí urgentního přijmu nemocnice - herec Marek Němec (35) dostal roli, která se neodmítá! Jako svérázný a atraktivní doktor David Hofbauer hraje hlavní postavu seriálu.

Marka už jste na televizních obrazovkách mohli vidět v seriálu Zdivočelá země, Expozitura nebo i Ordinace. Teď svalnatý krasavec rozpaluje u obrazovek statisíce obdivovatelek dvakrát do týdne! Jak si poradí s touhle novou výzvou? Doplatí na roli idola žen ztrátou svého soukromí a rodiny?

Krásné herečky se kolem něj pořád točí.

Stačilo málo a nebyl by tu

Fešák s tmavě hnědou hřívou má bohužel jako milovník motorek a rychlé jízdy s prací záchranářů i svou osobní bohatou zkušenost. Co se přesně stalo? „Pamatuju si jen ten svůj nešťastný pád, ale ošetření už moc ne,“ vzpomíná na svůj útěk hrobníkovi z lopaty Marek. Nejtěžší pro něho bylo sledovat tváře lékařů a svých rodičů, ze kterých se snažil vyčíst, jak moc je jeho stav vážný. Přiznal, že celý hrůzný zážitek, během kterého bojoval doslova o život, se mu při natáčení, kdy je v kontaktu s umělou krví a otevřenými zlomeninami zase vrací. Bude se teď alespoň víc hlídat, když přichází v seriálu denně do styku s lékaři a děsivými zraněními?

Stihne svatbu mezi natáčením?

Urostlého modrookého elegána už teď prohánějí fanynky. Jaký typ žen se jemu líbí nejvíc? „Mám rád chytré ženy, které mají chytré oči, to je vážně dobrý,“ prozrazuje Marek. Zároveň ale přiznává, že sám pořádně ani nepozná, když o něj nějaká žena projeví zájem. „Já jsem si tohohle nikdy moc nevšímal,“ dušuje se. I se svou současnou přítelkyní se prý nejdřív devět let jen kamarádil, než jejich vztah přerostl v životní lásku a pořídil si s ní dvě děti. Jenže srdci člověk mnohdy neporučí. Vydrží Marek trávit volný čas jen se synem Matějem (5) a dcerkou Rozárkou (1)? Nebo se nechá svést nějakou novou mladou kráskou dřív, než se nechá spoutat svatbou, která visí ve vzduchu už spoustu let? A odolá milostným pokušením s kolegyněmi z natáčení, kterým se jako sexy doktor náramně líbí?

reklama
reklama