Můj kousek štěstí

Hvězda Ordinace ztrácí svoji zář!

Dramatická situace s koronavirem zamotala umělcům hlavu. Divadla byla zavřená, seriály se netočily, ve svých domovech jako ve vězení museli přemýšlet o své budoucnosti a hlavně o tom, kde vezmou peníze.

Není divu, že si nejeden z nich řekl, že tohle už nechce znovu zažít a že musí něco udělat. Na to přišla i herečka Lucie Zedníčková, když se ujala role produkční divadelního spolku, který založila.

Obvolává štace

Volá teď sama pořadatelům po celé republice a nabízí jim, že v případě zájmu rádi přijedou. Tvrdí, že telefonování a zařizování ji baví a naplňuje. A těm, co volá, prý vůbec nepřijde divné, že jim telefonuje přímo herečka. Všichni jsou na ni milí. Otázkou ovšem je, jestli tímto přístupem herečka samu sebe tak trochu neshazuje.

Neztratí fanoušci z hvězdy seriálu Ordinace v růžové zahradě respekt? Nepohasne její sláva a lesk, když dělá onu „černou práci“? Zedníčková věří, že se situace okolo nemoci Covid-19 brzy uklidní. „Sbírám informace kolem koronaviru, protože mě to zajímá kvůli mému divadlu. A musím se přiznat, že se v tom vůbec nevyznám.“ Takže jen doufá.

Žádná hitparáda!

Hvězda Ordinace nedávno dostavěla dům. Nebo spíše domeček, z finančních důvodů si prý nemůže zatím dovolit bydlení podle svých představ. Přiznala, že zařizování domu brzdí hlavně omezené finance. Část nábytku měli dokonce půjčený a místo gauče v obýváku nafukovačku do vody, matrace na zemi a oblečení v krabicích od banánů.

Nestěžovala si ale, brala to jako velké dobrodružství. „Je to skvělý, mám pocit, jako by mi bylo dvacet. Nevím, kde to v sobě beru, ale já se snažím na všem hledat nějaká pozitiva,“ smála se Lucie tehdy. S koronavirem ji ale nejspíš úsměv zamrzl na rtech a ze zoufalství se pustila do telefonování, aby ušetřila za manažera. Snad budou diváci chápaví a dojemnou snahu své hvězdy pochopí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden