Můj čas na kafíčko
Hvězda Slunečné milovala Kaisera!
Hvězda Slunečné milovala Kaisera!

Tajemství v sobě tutlala přes třicet let a veřejně se s ním svěřila až teď, když už dávno není éterickou holčinou s průzračnýma očima plaché laně.

Herečka Tereza Brodská (52) se svěřila, že byla kdysi, ještě když byl černovlasým lvem salónů, zamilovaná (prý platonicky) do kolegy Oldřicha Kaisera (65). Ten tehdy žil s Naďou Konvalinkovou (69).

Oldřich Kaiser (65)

Bezstarostné přiznání hvězdy Slunečné přichází v okamžiku, kdy se šeptá o krizi jejího pětadvacetiletého manželství s fotografem Herbertem Slavíkem (57), takže je možná určená spíš pro něho než pro veřejnost.

Možná vše zachrání nové, krásné  bydlení, které si dvojice pořídila v rezidenčním areálu v Praze 5 za více než 5 milionů korun. Tereza si pochvaluje, že z bytu 2+KK s rozlehlou terasou je nádherný výhled do anglického lesoparku s romantickými sochami.

Proslýchalo se, že se Tereza jako malá zamilovala do partnera své matky Jany Brejchové (80) Jaromíra Hanzlíka (72). To však herečka vyvrátila s tím, že to je nesmysl, protože jejich vztah byl víc než napnutý.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz