Hvězda Slunečné už muže nepotřebuje?

Zjevně hyperaktivní paní hostinská ze Slunečné se neštítí fyzické práce herečka Lucie Benešová (46) vyrazila s fenkou Potámií na rodinnou chalupu do Jizerských hor zkontrolovat, jak si tam vedou objednaní zedníci.

Lucie Benešová (46) se chopí i malování. Dům v Řepích je na bílo, chalupa bude na modro.

A možná také zkontrolovat škody poté, co tu syn Lucián (24) slavil s kamarády čtyřiadvacáté narozeniny. Původně chtěla pouze renovovat nábytek a natírat jej na modro, asi chce v horách vybudovat řeckou přímořskou idylu?

Tomáš Matonoha (50).

Jenomže jí to podle všeho nedalo a za přihlížení pobavených dělníků se chopila i lopaty! Jediný, koho bychom tu s krumpáčem, lopatou či jiným nástrojem hledali marně, je hereččin manžel Tomáš Matonoha (50), který se možná obává o svůj fyzický aparát a vzhled fešáka, anebo se právě stará o jinou nemovitost.

Herečtí manželé se totiž patřičně rozmáchli  vlastní tři domy. Vedle zmíněné chaloupky v Jizerkách ještě řadový dům v pražských Řepích a vymazlenou chalupu ve středočeském Novém Kníně. A ještě vyrážejí na daleké cesty luxusním karavanem! Vědí, že mohou být vždy jen na jednom místě?

reklama

Komentáře