Hvězdný hollywoodský pár Cindy Crawford a Richard Gere neunesl věkový rozdíl!

Mladičká Cindy se vedle Richarda naučila, jak být slavnou!

Slavný herecký pár Richard Gere (69) a Cindy Crawford (53) popřel své vztahové problémy v placeném inzerátu. Netrvalo to však ani rok a stejně následoval rozvod! 

Americký herec Richard Gere (69) se světovou megahvězdou stal díky filmu Pretty Woman. Jeho manželství s mladší hereckou kolegyní Cindy Crawford (53) bylo tak trochu srovnáváno se vztahem, který Richard prožíval ve zmíněném filmu s Julií Roberts (51). Pochopitelně ne v tom smyslu, že by Cindy byla nějakou povětrnou dívčinou – spíš proto, že Richard  ji vlastně uvedl do vyšší hollywoodské společnosti.

Nejkrásnější dvojice ve vesmíru

Hezké ženy dokážou svůj půvab využít a Cindy se to podařilo na sto procent. Díky náhodně zveřejněné fotce v novinách si její krásy povšimli zástupci modellingové společnosti. Následovala rychlá kariéra, během které se z Cindy stala jedna z nejvytíženějších světových modelek. Atraktivní dívka se dokonce svlékla pro časopis Playboy. Televize MTV ji dokonce nabídla vlastní módní show. Přesto se stále necítila být celebritou, takže když navštívila jednu grilovací párty, kam ji pozval její známý fotograf, byla jako u vytržení. Poprvé v životě například spatřila naživo Jacka Nicholsona (82). Do tohoto svůdníka se ovšem nezakoukala, její pozornost upoutal právě Richard Gere. Zájem to byl oboustranný. Oba byli v té době volní, takže vztah byl otázkou velmi krátkého času. Čtyři roky si vychutnávali pouhé chození, než se rozhodli dát své lásce oficiální potvrzení. V době svatby, na konci roku 1991, už byla z Richarda hvězda díky Pretty Woman, takže pár byl pod drobnohledem novinářů. Ti o nich psali dokonce jako o nejkrásnější dvojici ve vesmíru!

Inzerát o své lásce za rok popřeli!

Cindy přiznala, že svému partnerovi při zpětném ohlédnutí vděčí za hodně. Řekla doslova, že se díky němu naučila, jak být slavnou. O rozpadu manželství se začalo spekulovat celkem brzy. Ještě spolu nebyli ani tři roky a bulvární novináři už psali o blížícím se rozvodu. To se Cindy a Richardovi samozřejmě nelíbilo. Reagovali po svém. Zadali do britského deníku Times inzerát, ve kterém všechny ujistili, že svůj vztah berou vážně, zprávy o rozvodu jsou zcela nepravdivé a oba se těší na založení rodiny. Ukázalo se ale, že tentokrát měl bulvár dobrý čich. Netrvalo to ani rok a Richard s Cindy šli od sebe. Hlavním důvodem byl nejspíš velký věkový rozdíl. Objevily se i fámy, že herec je ve skutečnosti „na kluky“, což Cindy rázně popřela. Rozchod vysvětlovala svým  mládím. V době seznámení se teprve hledala, svoji cestu si našla, až když už byla s Richardem. Cindy dodala ještě jednu zajímavou větu: prý mezi ní a manželem nikdy nepanovalo něco jako přátelství. A když prvotní okouzlení vyprchalo, nezůstalo toho moc, co by dokázalo nerovnou dvojici udržet pohromadě.

Richardovi to nevyšlo ani napodruhé!

Druhé Richardovo manželství s herečkou Carey Lowell (58) trvalo o dost déle. První krok k němu vlastně hollywoodský herec udělal v témže roce, kdy se rozvedl s Cindy. Také Carey už za sebou měla manželské zkušenosti, dokonce dvojnásobné. Ani tentokrát Richard k oltáři nespěchal a s Carey žil sedm let ve volném vztahu, než si ji v roce 2002 vzal. V padesáti letech – ještě za „svobodna“ - se také stal poprvé otcem. Dvojici rozdělil odlišný životní styl: Richard raději sedával doma, zatímco Carey byla „do světa“.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden