Hvězdný pár šel od sebe

Už dlouhé měsíce se  říkalo, že je manželství hudebníka Ondřeje Gregora Brzobohatého (38) a jeho ženy Taťány (34) v troskách.


Teď se ukázalo, že tomu tak skutečně je a hvězdný pár plánuje rozvod. Přitom ještě v červenci spolu tokali na dovolené v Toskánsku. Pak ale zčistajasna přestali dávat svou lásku na odiv, což všem přišlo hodně podezřelé. 


Nechtěně se prořekla?


Spekulace začaly ještě víc sílit po předávání Českých slavíků, na které dorazili překvapivě odděleně. Všechny navíc velice znepokojila Taťány odpověď, když se v listopadu mistr etikety Ladislav Špaček (72) vyslovil, že ho moc mrzí neúčast na jejich pohádkové veselce, která se konala před pěti lety v bazilice Nanebevzetí Panny Marie v pražském Strahovském klášteře.


„Tu další stihneš,“ odvětila mu modelka, čímž potvrdila, že se u nich něco opravdu děje. Ondřej se dokonce nejen odstěhoval, manželé už údajně stihli podepsat i rozvodové papíry.


Tvořili vskutku krásný pár, to už je ale minulost.

Docházeli na psychoterapie

Brzobohatý se už před lety přiznal, že ne vždy je jejich vztah ideální. Proto se rozhodli, že budou společně docházet na psychoterapie. Ty jim ale očividně ani trochu neprospěly.

Mnozí se domnívají, že za jejich odloučením stojí jiné životní priority. Ondřej se nikdy netajil tím, že je už delší dobu připravený na novou životní roli – stát se tatínkem. Jenže jeho krásná žena měla pořád jenom samé výmluvy a raději upínala svůj zrak na práci, bez které nedá aní ránu.

Nebo v tom má snad prsty nevěra? Muzikant je totiž  poslední dobou až podezřele často vídán po boku muzikálové tanečnice Zuzany Pilné...Uvidíme, co dalšího vypluje v příštích dnech na povrch.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden