Můj kousek štěstí

I její sokyně se svléká

Sokyně nebyla příčinou? Ale Evo, proč ho ještě teď omlouváš?

Ukázalo se, že sokyní nebohé Evy Decastelo (43), které po třinácti letech utekl manžel René (49), je žena s neobvyklým jménem Eva Korniová Jung (41) a neobvyklého povolání. Je ragbistka. A také se svléká.

I ona dala k dispozici foto z písčité pláže, na němž je jen spoře oblečena. Asi aby si fanoušci všimli, že je hezčí než manželka – neboť povinností milenky zkrátka je být hezčí než miláčkova manželka.

„O Reného nové přítelkyni samozřejmě vím. Objevila se v jeho životě až po našem rozchodu, takže není jeho příčinou,“ domnívá se opuštěná Eva Decastelo.

Tak často se chudinka na fotografiích svlékala, aby ukázala, jaká je žena krev a mlíko (a to tedy je!), a stejně jí to nebylo nic platné. Manžel vzal roha a našel si jinou. I ona má zálibu ve svlékání.

Seznámili se díky dětem, které navštěvují stejné kroužky. Ragbistka má čtyři a scenárista tři. René už stihl vzít svou sportovkyni do Řecka a darovat jí prstýnek.

Určitě zlatý, neboť peníze dobře situovaný scenárista má. Po seriálech Slunečná a ZOO by mohl napsat třeba Farmu nebo Státní statek, aby si vydělal na pohádkovou svatbu a manželství se sedmi ratolestmi.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden