Moje sladké tajemství

I když má doktora, bojí se operace

Umělá prsa? Nikdy!

Napletené vlasy, sem tam botox, umělé řasy. Agáta Hanychová (36) se zkrášlovacích zákroků nebojí, ale pod narkózou být nesmí. I když roky tvrdila, že se stavem svého hrudníku není spokojená, silikony se jí z hrudníku dmout nebudou.

Vždy se objednala a pak termín zrušila

Rebelka českého showbyznysu přiznala, že už mockrát chtěla jít pod kudlu. „Plastiku jsem chtěla asi tisíckrát. Tisíckrát jsem byla někde objednaná,“ prohlásila a dodala, že neměla dostatečnou kuráž dotáhnout vše do konce.

„Nikdy jsem tam nešla a jsem za to vděčná, protože teď jsem jedna z mála známých holek se svýma prsama,“ chlubí se Agáta svými přednostmi. Pohybuje se ve vskutku zajímavé společnosti, když je ve svých šestatřiceti jediná ze širokého okolí bez prsou vycpaných silikonem.

Plavky si prý radši vycpává ponožkami.

Bojí se smrti

Důvod, proč služby plastických chirurgů nevyužila, nespočívá v tom, že by horovala pro přirozenou krásu. Agáta se totiž ve skutečnosti bojí skalpelu a faktu, že každá operace je nebezpečná a může skončit i smrtí.

Zřejmě ji nepřesvědčí ani její momentální partner, chirurg z pražské střešovické nemocnice Andrej Nikov (38), který je velký fešák, ale zřejmě není tak povrchní jako jiní muži, s nimiž Agáta bývala. Bývalá modelka se totiž nedávno pobavila, že její aktuální partner byl v šoku, když zjistil, že Agáta má napletené vlasy.

Její přítel lékař je zjevně spokojený.

To vůbec ve světě, kde se zachraňují životy, neznal. Zdá se, že Hanychová vyhrála. „Máš nejkrásnějšího chlapa v ČR!“ vyjádřila jí obdiv i kamarádka Hana Mašlíková (39). Té mimochodem silikonová ňadra svého času téměř explodovala a Hana musela urychleně na reoperaci. Pro Agátu o důvod víc, aby se vyhýbala skalpelu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden