Moje šťastná hvězda

I když Simona Postlerová trpěla, usmívala se

Moje šťastná hvězda

Ještě den před smrtí zkoušela ve vinohradském divadle.

Talentu i půvabu měla Simona Postlerová (†59) na rozdávání. Ale nepatřila k těm, kteří se někam derou za každou cenu. Zpráva o jejím náhlém úmrtí byla jako blesk z čistého nebe.

K divadelnímu světu měla Simona Postlerová (†59) blízko od narození, její tatínek byl režisér a maminka herečka. Pocházeli sice z Prahy, ale jejich potomci přišli na svět v Plzni, kde byli tehdy zrovna v angažmá.

Jenže brzy se celá rodina přestěhovala na sever Moravy, kde budoucí herečka i její bratr Alexandr Postler (61), který je rovněž herec, vyrůstali v Ostravě-Porubě.

Trochu dítě ulice

Na ty roky vzpomínala Simona Postlerová s trochu rozporuplnými pocity, protože rodiče se naplno věnovali práci v divadle a neměli na ně moc času: „V Porubě to bylo pro

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden