Můj čas na kafíčko

I když to neměla vždy lehké, umí si stále užívat života

Můj čas na kafíčko

Je důkazem, že žena dokáže být tak silná, aby zvládla překonat každou překážku.

Krutý osud vzal Iloně Svobodové (61) milovaného manžela Petra Skoumala (†76). Herečka se ale s nepřízní osudu zvládla vypořádat a dnes si opět dokáže užívat život plnými doušky.

Sympatická herečka Ilona Svobodová (61) je známá životní optimistka. Kdybyste měli to štěstí a někde na veřejnosti ji potkali, s velkou pravděpodobností bude mít úsměv na tváři a bude na všechny strany vyzařovat pozitivní energii.

A to je obdivuhodné po tom, co si musela v životě zažít a jaké překážky musela překonat. Ačkoli patří už od osmdesátých let minulého století k nejobsazovanějším herečkám a dabérkám, vždy se hodně snažila o to, aby novináři a redaktoři neřešili její soukromý život.

Vždy si své soukromí chránila

A podařilo se jí to, jelikož prakticky nikdy nevyvolávala v médiích žádný velký rozruch. Nejinak tomu bylo i v okamžiku, kdy se rozcházela s

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden