I na prahu devadesátky má energie na rozdávání

Ne že by měla o nápadníky nouzi, to jistě ne. Žádný z nich ale nebyl takový, aby v jejím životě zaujal pevné místo. Radka zkrátka nemohl nikdo nahradit.

Báječnou herečku Jiřinu Bohdalovou fanoušci zkrátka milují. Není divu, vždyť si navzdory prožitým těžkostem uchovala obrovskou radost ze života, chuť do práce a lásku ke své dceři a vnukům.

Devadesát, tak přesně tolik let brzy oslaví jedna z našich nejlepších hereček Jiřina Bohdalová. Její život byl vydal na několik knih, a navzdory tomu, že má Jiřina často úsměv na tváři, nebylo by to mnohdy veselé čtení.

Musela se stát hlavou rodiny

Od mládí zažila spoustu trápení a byly chvíle, kdy musela počítat doslova každou korunu. Přesto nezatrpkla a dál svým fanouškům rozdává dobrou náladu. Jako by ji ty těžké roky zocelily a ona se naučila vážit si každé hezké chvíle.

Bohdalka, jak jí národ láskyplně přezdívá, je zkrátka ráda na světě. A přitom by měla tolik důvodů si stěžovat. Zvlášť na roky svého mládí, kdy se stala tak trochu nedobrovolně hlavou celé rodiny.

Tatínka jí zavřeli do vězení

Budoucí slavná česká herečka se narodila 3. května1931 v Praze. Jak sama mnohokrát řekla, oba její rodiče byli nemanželského původu, a tak se museli velice obtížně

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře