I přes to, co prožila, stále věří na lásku na celý život

Je jasným důkazem, že žena dokáže být natolik silná, aby zvládla úplně vše.

V životě si Vilma Cibulková (58) bez nadsázky prošla hotovým peklem. Nakonec se jí ale vše podařilo zvládnout a momentálně žije spokojený život, který si vždycky tak přála.

To, co si v minulých letech prožila a čím si prošla oblíbená herečka Vilma Cibulková (58), by většina lidí nezvládla ani za několik životů.

Jenže osmapadesátiletá žena během svého života ukázala velkou vnitřní sílu a i přes nepřízeň osudu je momentálně schopna životem proplouvat s nadhledem a optimismem. Sama herečka o sobě říká, že je silná žena, ovšem ve skutečnosti má duši křehkou a zranitelnou. Nejsložitější momenty života zažila především ve svých vztazích s muži.

Neuměla být trpělivá

„V muži jsem vždycky hledala všechno – tátu, milence i kamaráda – a vždy jsem to všechno chtěla hned,“ tvrdí Cibulková o svých osudových vztazích. Ten vůbec první a vážný prožila

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden