Idol žen se do důchodu nechystá

Je to už dlouho, co jsme se váleli smíchy u italských komedií, v nichž hlavní roli hrála nesourodá dvojice hrdinů. Oko divaček spočinulo na modrookém hezounovi s anglicky znějícím jménem. Přichází Terrence Hill (82).

Rodiče budoucí filmové hvězdy tvořili mezinárodní pár. Italský chemik Girolamo Girotti se zamiloval do Němky Hildegard Thieme, a i když zpočátku žili v Německu, nakonec zakotvili v Itálii. To už byl na světě jejich synek Mario.

Prozatím se věnoval sportu a výsledkem byly medaile z mistrovství Itálie ve veslování i v plavání. Při plaveckém tréninku občas potkával o deset let staršího kolegu Carla Pedersoliho, několikanásobného mistra Itálie a rekordmana na 100 metrů. Osud jim už ale chystal

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden