Proslavily ho role krásných a udatných princů, jenže ty doby jsou nenávratně pryč a je třeba hledět dopředu, nežít minulostí. S tím se ale Jan Čenský (59) vyrovnává jen těžko.
Dnes by si totiž tento prošedivělý sympaťák s notnou dávkou charismatu mohl střihnout leda moudrého krále. Teď se Čenský svěřil, že se jen těžko smiřuje s tím, že má šedesátku na krku. Letos v květnu oslaví hvězda seriálu Ordinace životní jubileum, nikdo by mu ale šest křížků nehádal. Z kulatin ale není ani trochu nadšený.
„Šedesátiletý pán, to v mých očích kdysi býval dědeček v domově důchodců. A teď mezi ně budu patřit taky,“ zoufá si herec, jenž býval označován za nenapravitelného svůdníka a sukničkáře. Trápí ho opravdu jen věk, či spíš to, že po něm už nešílí mladé krásky?